Koty
FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Co wam się ostatnio śniło? :) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 8:34 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Temat ten zakładam z myślą, że chętni opiszą w nim ostatni najciekawszy sen Smile

Zaczynam od siebie Razz

Dziś śniła mi się rzecz następująca:

Leżę sobie w łóżku z jakąś dziewczyną o czarnych włosach. Zaczynamy się pieścić, ona "rozkracza" nogi, ja się kładę na niej (nie myślcie sobie o tym o czym zapewne pomyśleliście... Razz oboje byliśmy w piżamach Razz ), tulimy się, całujemy itp itd w pewnym momencie owa dziewczyna podaje mi książkę, ja wstaję, podchodzę do lampki... patrzę: książka z dedykacją. Odwracam stronę Arrow znowu dedykacje Exclamation Odwracam następną kartkę Arrow to samo... same dedykacje... i co się okazało, były to dedykacje w różnych językach.

Co zauważyłem, mianowicie w dedykacjach przewijała się fraza "Marta Z vel Marta" i na końcu jakaś litera (od nazwiska Question ) czy pseudonim...

I na koniec rzecz, która bardzo mnie zmartwiła Arrow gdy wróciłem do łóżka, dziewczyny już nie było Crying or Very sad

Sen ten co najmniej mnie zdziwił. Co miała znaczyć ta książka i to, że występowała w niej taka a nie inna fraza Question I dlaczego te dedykacje były pisane w różnych językach Question

Znam wiele dzieczyn o imieniu Marta. Co najmniej trzy to damy o czarnych włosach... mam nadzieję, że żadna z nich tego posta nie ujrzy, inaczej miałbym przerypane Wink
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
myszka_chan
Mały Kociak
Mały Kociak


Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 11:49 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ostatniej nocy mi się śniła scena pikantnego pocałunku pomiędzy Jean Valjean'em i Javert'em O_O Shocked ...

Za dużo fanart'ów yaoi przed zaśnięciem... ^^'
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme by www.forumimages.com :: Wszystkie czasy w strefie GMT