Koty
FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Promyczka Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sty 26, 2005 8:50 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W oryginale Jemima, pierwotne imię Sillabub (od silly=głupi)

Bez wątpienia moja ulubiona postać Very Happy Piękna i delikatna... zawsze w odpowiednim momencie wkracza do akcji Wink
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Erytheilen
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 33
Skąd: z Opery

PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 8:54 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ehm, chyba Promyczek, nie Promyczka? Ne wydaje mi sie, żeby to imię się odmieniało na żeńskie. Ale mogę się mylić. Rzeczywiście jest cudowna! I ma WSPANIAŁY głos!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Lut 20, 2005 8:55 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sory Laughing Mała pomyłka...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
zapalka
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 36
Skąd: Koło

PostWysłany: Pią Lip 15, 2005 8:21 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bardzo fajna. Rzeczywiście delikatna, nie przebija się niepotrzebnie i natarczywie przez tłum kotów, ale mimo tego jest zauważalna. Bardzo ładna i ma piękny głos. Nieźle tańczy Smile.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 1:28 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

BTW Odtwórczyni roli Promyczka w polskich "Kotach", Ewa Wlazłowska, otwarcie kiedyś przyznała, że nie potrafi tańczyć i do "Kotów" brała specjalne kursy Wink

Rzeczywiście głos ma niesamowity. Szkoda tylko, że nie lubi rozdawać autografów...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sie 17, 2005 7:02 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A jak według was w roli Promyczka wypadła Veerle Castellyn Question (jakby ktoś nie wiedział to ona grała w filmowej wersji)

Ja mam mieszane odczucia co do tej aktorki... owszem głos ma ładny, ale na filmie grała tak jakoś sztucznie Confused Strasznie sztywna...
Szczególnie w utworze o Ram Tam Tamku. TamTamek wykonał gest w jej kierunku, a ona taką minę zrobiła, jakby się zastanawiała, czy pokazać zęby, czy nie...

Ewa Wlazłowska nie strzela takich min, jak Veerle Wink Przynajmniej wygląda to bardziej naturalnie...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Enessis
Dachowy Stróż
Dachowy Stróż


Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 94
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 17, 2005 11:05 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ivellios napisał:
A jak według was w roli Promyczka wypadła Veerle Castellyn Question Strasznie sztywna...


Ciut sztywna, yup, takie 'cielątko'. Wink Ale to nie ona śpiewa tym jakże czystym głosem 12-letniego chórzysty (który bardzo zresztą lubię). Dubbing'owała ją Helen Massie, ponieważ angielski Veerle nie był za czasów CATS Video na tyle dobry by mogła swobodnie zaśpiewać do ogólnoświatowej wersji.

Ja i moja przyjaciółka Merry zawsze śmiejemy się, że filmowa Jemima wygląda jakby dostała lodem-'rożkiem' prosto w paszczaka. Very Happy Cute.

Polskiego 'Promyczka' właściwie w ogóle nie zauważam w tej pstrokatej bieganinie. Polskie koty są za mało indywidualne.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Sie 18, 2005 5:10 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Enessis napisał:
Ciut sztywna, yup, takie 'cielątko'
Dokładnie... kurdefelek mogli dać kogoś innego Confused Znaczy jakąś inną aktorkę do tej roli...

Polskiego Promyczka rzeczywiście trudno zauważyć... jak ktoś nie wie, jak Promyczek wygląda (bo nigdy nie widział pomalowanej Ewy Wlazłowskiej na fotce zrobionej z bliska Wink )

Ja ją bez trudu rozpoznałem Smile Bo wcześniej całymi godzinami przeglądałem fotki z Romy... Rolling Eyes
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Arwen
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 23
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 8:57 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Angielska Jemima pięknie śpiewa i ładnie tańczy, ale polskiej niestety nie widziałam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Gilraina
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 34
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 10:03 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kurczę, co wy tak nie lubicie tej Veerle? Moim zdaniem była urocza, to właśnie ona najbardziej rzuciła mi się w oczy gdy pierwszy raz oglądałam film. Odniosłam tylko wrażenie, że dziewczyna ma problem z emisją głosu - śpiewa cicho i jakby "wyciskała" ten głos z siebie. Dopiero później się dowiedziałam, że była dubbingowana.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
gosc
Gość





PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 1:38 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

eee...ogladalam koty, i zadnego promyczka nie pamietam, chociaz moze... ale jeszcze jedno pytanie: to wogole jest jakas filmowa wersja???
Gilraina
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 34
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Lis 08, 2006 7:13 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Możesz nie pamiętać, bo imiona większości kotów nie padają nawet w musicalu. Promyczek to młoda kotka, która śpiewała "Pamięć" razem z Grizabellą. A wersja filmowa istnieje. Zerknij tutaj: www.filmweb.pl/Film?id=148491
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
loluuus
Mały Kociak
Mały Kociak


Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 7:32 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ahaaa, a nigdy o filmie nie slyszalam, ale bede musiala obejrzec Smile (ten gosc to bylam ja)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme by www.forumimages.com :: Wszystkie czasy w strefie GMT