Koty
FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Taniec Wampirów Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 10:37 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja się na to wybieram Smile. Ciekawa jestem, jak będzie? W "Twoim Stylu" bodajże czytałam artykuł o castingu do tego musicalu. Podobno jest to spektakl komediowy Laughing!!! No i Kubuś Szydłowski :*!!! Muaaa Very Happy! Może być bardzo ciekawie Very Happy!!!
zapalka
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 36
Skąd: Koło

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 10:39 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To byłam ja, tylko nie zalogowana :p!!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Enessis
Dachowy Stróż
Dachowy Stróż


Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 94
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 10:48 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Heh, heh. Chyba ja będę teraz towarzystwa dostrzymywać, bo Ivellios się zdematerializował akurat w ciekawym momencie. No ale są chyba ludzie mający życie poza komputerem (ja tego nie mogę powiedzieć, ^^''').

"Taniec Wampirów", right. Ciekawe, że wreszcie cosik rdzennego z Niemiec przybyło na polską scenę. Skoro Polański trzyma nad tym pieczę artystyczną, to ja się niczego nie boję - będzie dobry musical, w końcu to jego dzieło. Pewnie pójdę - Szydłowski powiadasz? ^_~ - ale bardziej czekam na powrót Kotów w lutym.

Miło by było, gdyby wystawili też inny musical niemiecki - Elisabeth - baaaardzo ciekawe piosenki.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
zapalka
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 36
Skąd: Koło

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 11:24 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Och, ja też na "Kotki" oczekuję Very Happy!
Masz rację, skoro to właśnie Polański tym "dowowdzi" to powinno być spoko Cool.
Ja niestety też nie widze świata poza komputerem Very Happy!
Ale niestety czasem musze go ograniczać bo szkoła też niestety jest ważna Sad...
A Ty, Enesis, ile masz lat?
I czyżbyś chciała powiedziec, że moje przybycie jest ciekawym momentem Very Happy??
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Enessis
Dachowy Stróż
Dachowy Stróż


Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 94
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 12:55 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To zdanie jest tutaj po to py post nie był całkowicie off-top'owy: Co do Wampirów, to jeszcze nie widziałam śpiewających + jestem ciekawa jak będzie wyglądać reżyseria światła (na Kotach jest świetna).

Przybycie fana/fanki jest zawsze ciekawym momentem, uwielbiam wymieniać myśli, zwłaszcza na forum, bo nie ma możliwości rękoczynów, heh heh. "Dżart!" - jakby to powiedział łamaną polszczyzną David Copperfield na swoim występie w Katowicach Wink. BTW, strasznie fajny facet.

Ja mam lat 19, jestem/staram się być (niepotrzebne skreślić) grafikiem komputerowym, dlatego nie odchodzę od laptopa + internet to jedyne źródło zasbów związanych z moimi zainteresowaniami.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
zapalka
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 36
Skąd: Koło

PostWysłany: Sro Cze 15, 2005 2:23 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmm. Po Twoich dziełacg, jakie widziałam *stronki, avatary, tapety itp.) myślę, że należy skreślić "staram się być " Very Happy!
Zazdroszczę tego talentu Smile!
Ja niestety w tej dziedzinie jestem osłem Sad...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Cze 27, 2005 10:11 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ma ktoś może jakieś nagrania z tego musicalu? (obojętnie z której wersji)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Enessis
Dachowy Stróż
Dachowy Stróż


Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 94
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 28, 2005 11:01 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na forum Musical.pl czytałam jakiś topic, w którym ludzie wymieniają swoją musicalo-tekę. Ktoś tam miał OST z Wampirów, przeglądnij sobie:

www.musical.pl/forum/index.php?showtopic=187
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Vella
Dachowy Stróż
Dachowy Stróż


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 19
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 15, 2005 11:45 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja się wybieram, chociaż nie wiem czy zdążę jeszcze w tym roku, jakoś zaniedbałam rezerwację biletów na premierę Confused
Koty obejrzałam 3 razy, to mi tak do lutego nie spieszno Wink

Ciekawe jak im wyjdzie śpiewanie z buzią wypełnioną sztucznymi zebami Shocked
Mam nadzieje, że nie będzie seplenienia i da się ich zrozumieć Wink
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Erytheilen
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 33
Skąd: z Opery

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 9:42 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja pójdę chyba dopiero w styczniu, w tym roku nie zdążę chyba.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
zapalka
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 36
Skąd: Koło

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 1:30 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja idę na "Taniec Wampirów" w Piątek! Hurra Very Happy! Oczywiście opiszę, jak było Smile.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Enessis
Dachowy Stróż
Dachowy Stróż


Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 94
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 4:37 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A i coponiektórzy chętnie poczytają tę relację. Wink Opisz dokładnie wszystko, bo jak jest dobre, to może się nawe szarpnę na wyjazd do Wawy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Paź 14, 2005 12:12 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Właśnie się dowiedziałem o czymś, co mnie bardzo zdenerwowało... otóż w moje ferie w Romie będzie akurat przerwa w sezonie Evil or Very Mad Dwupiółtygodniowa.

Więc niestety nie mam szans ani na "Koty", ani na "Taniec wampirów"... Crying or Very sad
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 10:17 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Oj, biedny Ivellios Sad...
Spektakl był SUPER!
Już na p[oczątku bardz mi się spodobało, bo na scenie była taka jakby płachta, ekran, gdzie wystąpowała projekcja- w tym przypadku śnieżycy. Aktorzy w niektórych momentach byli za tą płachtą i csprawiało to fajne wrażenie Smile. Projekcje pojawiały sie jeszcze pare razy w trakcie spektaklu. Juz na początku było też widać, że wybór aktorów był dobry- Kuba Molęda, grający Alfreda, dobrze gra, pięknie śpiewa i sam w sobie jest piękny Very Happy! Ekhem, wróćmy do sprawozdania Wink. Inni aktorzy też są świetni, np.: Ola Bieńkowska w roli Sary, Robert Rozmus jako szurnmięty profesor (naprawde świetna kreacja!) czy Kuba Szydłowski (mam z nim zdjęcie! Booże, on jest boooski Very Happy! I naprawde baaardzo przyjemny facet, pożartował ze mną itp. Wink!)jako sługa księcia- wampira, Kukol, obrzydliwy garbus. Wspaniałym odkrciem jest też Łukasz Dziedzic jako Książe von Krolock. Krótko mówiąc- obsada świetna! Na duuży plus zasługuje też scenografia- zaśnieżona Transylwania, ruchoma, przytulna, piętrowa, drewniana, Żydowska karczma, imponujący gotycki zamek wampira czy grobowce. Bardzo mi się podobała rożnorodność, peruk, strojów czy makijaży. Każdy był inny i w swoim rodzaju, storje sprawiały wrażenie "zużytych". Wspaniały śpiew, o którym już pisałam i piękne piosenki (niektóre zbawne), chociaz nie wpadające w ucho tak, jak "Kocie" utwory. Fabuła była interesująca, teksty i sytuacje czasem przezabawne, a zakończenie- zaskakujące Smile. Fajnie było, że Kukol, Krolock, inne wampiry, Sara, Alfred i profesor biegali wśród widowni i straszyli. Kukol zaczął przede mną robic dziwne miny i pozy, Krolock dumnie stał obok mnie i nie jeden wampir chciał mnie ukąsić Smile! Najlepszym miejscem (jeżeli chce się byc zaczepionym przez jakąś postać) jest miejsce przy jakimś głownym przjściu, najlepiej na brzegu ( ja tak siedziałam Very Happy!!!). Ależ się rozpisałam Very Happy! Wkażdym razie- naprawde warto, super spektakl Smile. Pewnie pojadę jeszcze raz Very Happy!
zapalka
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 36
Skąd: Koło

PostWysłany: Sob Paź 15, 2005 10:19 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ech, jak zwykle zapomnę się zalogować :/...
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme by www.forumimages.com :: Wszystkie czasy w strefie GMT