Koty
FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Gra RPG z postaciami z "Kotów"!!! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Cze 30, 2005 4:07 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ostatnio o uszy (a raczej o monitor) obiła mi sie informacja o grze RPG, do której włączono wszystkie postaci z bryadway'owskiej wersji "Kotów" Smile Gra nosi tytuł "Dreams of Darkness" (Sny Ciemności), w grze kociaki mieszkają nie na dachu, lecz... w lesie.

Osobiście nie zetknałem sie jeszcze z tą grą (nie przepadam za RPG-ami Sad ), jednak strasznie mnie wkurzyło to, że niektórym kociakom zamieniono imiona Exclamation I tak Alonzo stał się Sionedem, Victoria - Białą Kotką, Kasandra i Electra przybrały wspólne imię DayLateFriend, Demeter i Tumblebrutus (Tymoteusz) otrzymali wspólne imię Cugara, Etceterze nadano imię Chimalmaht, Plato również stał się Sionedem.

Reszta ekipy - czyli Rum Tum Tugger, Jemima, Munkustrap i inni - pozostała przy swoich starych imionach (Bogu dzięki...)

Najgłupsze jest to, że w tej grze - podobno - nie można postaciom zmienić imion Evil or Very Mad

A co wy myślicie o tej grze Question

(aha - gdyby ktos wiedział, gdzie to można dostać, byłbym bardzo wdzięczny...)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
zapalka
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 36
Skąd: Koło

PostWysłany: Pią Lip 15, 2005 2:47 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

OOO!! Brzmi ciekawie Very Happy! Ja osobiście się z tą grą nie zetknęłam, a szkoda Sad...
Rzeczywiście, te imiona brzmią conajmniej głupio!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Erytheilen
Młody Kot
Młody Kot


Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 33
Skąd: z Opery

PostWysłany: Wto Sie 09, 2005 4:07 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Też nie widziałam nigdzie tej gry. mam nadzieję ze będzie ciekawa, ale ta zmiana imionjest totalnie zbędna! Żeby moją ukochaną Victorie nazywać Białą Kotką Crying or Very sad
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Ivellios
Dachowy Wódz
Dachowy Wódz


Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sie 12, 2005 1:21 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jeszcze by tego brakowało żeby gra była podobna do Counter Strike'a... to by już była naprawdę profanacja Mad
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme by www.forumimages.com :: Wszystkie czasy w strefie GMT