Koty
Polska strona o musicalu
Wróć na stronę główną
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reszta piosenek?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koty Strona Główna -> Audio i wideo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia
Gość





PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 11:45 am    Temat postu: reszta piosenek? Odpowiedz z cytatem

Czy ma ktos pozostale piosenki w wersji polskiej z musicalu Koty?
Powrót do góry
Ivellios



Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lut 08, 2006 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem z dyktafonu, ale część się jakoś potraciła...
Zapytaj Zapałki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 1:28 pm    Temat postu: ścieżka dźwiękowa z "kotów" do ściągnięcia... Odpowiedz z cytatem

mógłby podac ktoś link do ściągnięca całej ścieżki dźwiękowej z "kotów"? bardzo mi zależy i z góry dziękuje Smile
Powrót do góry
Ivellios



Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy z której wersji Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie tez bym bardzo chciala znac link do sciagniecia wersji polskiej ścieżki dzwiekowej, Very Happy
Powrót do góry
Basienka



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie, jeszcze nie kupilam plyty cd ale mam zamiar, czy wiecie czy na tej plycie jest "karmazyn" ???? jesli nie to blagam jesli ktos ma mp3 karmazyn dobrej jakosci to blagam przyslijcie mi Very Happy bo bardzo mi sie podoba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivellios



Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Karmazyna" na płycie nie ma.

Tak samo, nigdzie nie ma wszystkich nagrań z polskiej wersji, jest tylko 12 utworów zamieszczonych na płycie.

Co do "Karmazyna", to ja gdzieś chyba mam nagranie z dyktafonu, ale jakość jest raczej kiepska...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 5:47 pm    Temat postu: tytuly Odpowiedz z cytatem

Podaj ktś tytuły tych 12stu utworów. Tzn. jak najwięcej jak ktos zna. z góry dzieki
Powrót do góry
Ivellios



Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Mar 09, 2006 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libretto ze szywtkimi tytułami jest tutaj:
http://zjawiska.hosted.pl/koty/libretta.php?id=1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivellios napisał:
"Karmazyna" na płycie nie ma.

Tak samo, nigdzie nie ma wszystkich nagrań z polskiej wersji, jest tylko 12 utworów zamieszczonych na płycie.

Co do "Karmazyna", to ja gdzieś chyba mam nagranie z dyktafonu, ale jakość jest raczej kiepska...


dzieki wielkie za info, no wlasnie sciagnelam sobie karmazyna ale tylko fragment i to kiepska jakosc...
Powrót do góry
zapalka



Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 36
Skąd: Koło

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz się dogadałyśmy :F!
Wyśle w najbliższym terminie, jakoś się nie moge zebrać Rolling Eyes ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ivellios



Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
sciagnelam sobie karmazyna ale tylko fragment i to kiepska jakosc...
Dodam tylko, że jest to jedyny w całym Internecie fragment tego utworu w wersji polskiej... Laughing

(jakby były jakieś problemy z przesłaniem, to walcie do mnie śmiało, znalazłem u mnie na dysku całe nagranie z dyktafonu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Victoria-cat



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 15
Skąd: Moscow

PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mienia jest wszystkie wirsji. Who needs?
Ask me, and excuse my polish. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ivellios



Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 183
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I need Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Koty Strona Główna -> Audio i wideo Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group