| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Kasia Gość
|
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 11:45 am Temat postu: reszta piosenek? |
|
|
| Czy ma ktos pozostale piosenki w wersji polskiej z musicalu Koty? |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ivellios
Dołączył: 25 Sty 2005 Posty: 183 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 4:18 pm Temat postu: |
|
|
Ja miałem z dyktafonu, ale część się jakoś potraciła...
Zapytaj Zapałki  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Gość
|
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 1:28 pm Temat postu: ścieżka dźwiękowa z "kotów" do ściągnięcia... |
|
|
mógłby podac ktoś link do ściągnięca całej ścieżki dźwiękowej z "kotów"? bardzo mi zależy i z góry dziękuje  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ivellios
Dołączył: 25 Sty 2005 Posty: 183 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 6:23 pm Temat postu: |
|
|
Zależy z której wersji  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Gość
|
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 8:21 pm Temat postu: |
|
|
no wlasnie tez bym bardzo chciala znac link do sciagniecia wersji polskiej ścieżki dzwiekowej,  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Basienka
Dołączył: 03 Mar 2006 Posty: 1
|
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 8:32 pm Temat postu: |
|
|
a ja mam pytanie, jeszcze nie kupilam plyty cd ale mam zamiar, czy wiecie czy na tej plycie jest "karmazyn" ???? jesli nie to blagam jesli ktos ma mp3 karmazyn dobrej jakosci to blagam przyslijcie mi bo bardzo mi sie podoba  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ivellios
Dołączył: 25 Sty 2005 Posty: 183 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Sob Mar 04, 2006 2:18 pm Temat postu: |
|
|
"Karmazyna" na płycie nie ma.
Tak samo, nigdzie nie ma wszystkich nagrań z polskiej wersji, jest tylko 12 utworów zamieszczonych na płycie.
Co do "Karmazyna", to ja gdzieś chyba mam nagranie z dyktafonu, ale jakość jest raczej kiepska... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Gość
|
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 5:47 pm Temat postu: tytuly |
|
|
| Podaj ktś tytuły tych 12stu utworów. Tzn. jak najwięcej jak ktos zna. z góry dzieki |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ivellios
Dołączył: 25 Sty 2005 Posty: 183 Skąd: Katowice
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Gość
|
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 3:02 pm Temat postu: |
|
|
| Ivellios napisał: |
"Karmazyna" na płycie nie ma.
Tak samo, nigdzie nie ma wszystkich nagrań z polskiej wersji, jest tylko 12 utworów zamieszczonych na płycie.
Co do "Karmazyna", to ja gdzieś chyba mam nagranie z dyktafonu, ale jakość jest raczej kiepska... |
dzieki wielkie za info, no wlasnie sciagnelam sobie karmazyna ale tylko fragment i to kiepska jakosc... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
zapalka
Dołączył: 13 Cze 2005 Posty: 36 Skąd: Koło
|
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 8:04 pm Temat postu: |
|
|
Juz się dogadałyśmy :F!
Wyśle w najbliższym terminie, jakoś się nie moge zebrać ... |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ivellios
Dołączył: 25 Sty 2005 Posty: 183 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 12:53 pm Temat postu: |
|
|
| Anonymous napisał: |
| sciagnelam sobie karmazyna ale tylko fragment i to kiepska jakosc... |
Dodam tylko, że jest to jedyny w całym Internecie fragment tego utworu w wersji polskiej...
(jakby były jakieś problemy z przesłaniem, to walcie do mnie śmiało, znalazłem u mnie na dysku całe nagranie z dyktafonu) |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Victoria-cat
Dołączył: 05 Lip 2006 Posty: 15 Skąd: Moscow
|
Wysłany: Czw Lip 06, 2006 5:59 am Temat postu: |
|
|
U mienia jest wszystkie wirsji. Who needs?
Ask me, and excuse my polish.  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Ivellios
Dołączył: 25 Sty 2005 Posty: 183 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Wto Lip 18, 2006 1:14 pm Temat postu: |
|
|
I need  |
|
| Powrót do góry |
|
 |
|